فارسی  |  English
وقایع و تقویم

Bartok, Bela

بلا بارتوک

تولد: مجارستان 15 مارس 1881

مرگ: نیویورک 26 سپتامبر 1945

نوازنده چیره دست پیانو

 
ورود  / ثبت نام 
 
صفحه اصلی            |        درباره ما            |        آرشیو            |        اخبار             |        گالری عکس            |        تماس با ما                   
کنسرت گروه ترنگ در تهران
 

برزو امیری نوازنده و سرپرست گروه ترنگ گفت: هم‌اکنون در تدارک و برنامه‌ریزی برای برگزاری کنسرت هستیم و قرار است 29 مردادماه در تهران به اجرای برنامه بپردازیم. 

امیری در ادامه بیان کرد: این کنسرت شامل دو بخش است که در بخش اول قطعات فارسی و در بخش دوم قطعات کردی برای مخاطبان اجرا می‌شود.

این نوازنده افزود: در بخش اول قطعاتی از آلبوم "حکایت" اجرا می‌شود که خوانندگی قطعات به عهده مجتبی عسگری است. عنوان قطعات این بخش بیا تا حال یک دیگر بدانیم، حکایت، مرا عهدی است، ساز و آواز و... است. همچنین آهنگسازی و تنظیم قطعات این بخش به عهده خودم بوده است.

سرپرست گروه ترنگ در ادامه خاطرنشان کرد: در بخش دوم شش قطعه برای مخاطبان اجرا می‌شود که خواننده این قطعات کردی جواد حسینی است.
برزو امیری تأکید کرد: در این کنسرت از سازهای تار، عود، دف، تنبک، بالابان، سنتور، نی و... استفاده می‌شود.

این نوازنده درباره اعضا و نوازندگان گروه گفت: در این کنسرت سجاد فقایی، علی بشردوست، کاوه کلهرنیا، پیام امید باهنر، وفا مصباحی، میلاد داور، مجید علیزاده، محسن کیهانی نژاد و... به عنوان نوازنده حضور دارند.

امیری بیان کرد: بعد از انتشار آلبوم "حکایت" تصمیم گرفتیم آثار این آلبوم را اجرا کنیم، در نتیجه این کنسرت با هدف اجرای قطعات این آلبوم برگزار می‌شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
            copyright by irantarah.com