فارسی  |  English
وقایع و تقویم

Bartok, Bela

بلا بارتوک

تولد: مجارستان 15 مارس 1881

مرگ: نیویورک 26 سپتامبر 1945

نوازنده چیره دست پیانو

 
ورود  / ثبت نام 
 
صفحه اصلی            |        درباره ما            |        آرشیو            |        اخبار             |        گالری عکس            |        تماس با ما                   
˝اولین نگاه˝ منتشر شد / علیپوریان: این آلبوم نه بازاری است و نه خاص
 

 آلبوم سعید علیپوریان در حالی وارد بازار شد که مراسم رونمایی آن عصر روز گذشته در موسسه‌ای برگزار شد.

"اولین نگاه" 13 قطعه دارد و سعید علیپوریان این آلبوم را با همکاری بهنام شهرکی که حضور موفقی در آلبوم جدید رضا یزدانی داشته و آتیلا کاظمیان تهیه کرده است. علیپوریان از ترانه‌های سروده خود در این آلبوم استفاده کرده اما از میان این 13 قطعه، ترانه "کنار تو" سروده حامد صمغ‌آبادی است.

سعید علیپوریان با نوازندگان بنامی در تولید این آلبوم استفاده کرده است که می‌توان از میان آن‌ها به نیما رمضان، مسعود همایونی، فرزاد فخرالدینی، بابک شهرکی، هومن نامداری، حسن فرهانی، حسین شریفی، محمد اسدی، شروین شهبازی اشاره کرد. عکس‌ها و طراحی هنری کاور را وحید فرجی انجام داده است.

سه‌شنبه 29 تیرماه نشست خبری آلبوم "اولین نگاه" با حضور علیپوریان، شهرکی آهنگساز و فرجی برگزار شد.

در ابتدا علیپوریان صحبت‌هایش را با توضیح در خصوص آلبوم آغاز کرد و گفت: این آلبوم حدود یک سال و نیم زمان برد و در آغاز به پخش چند تک‌آهنگ پرداختم. پس از آن تلاش کردم کارها را در قالب یک مجموعه منتشر کنم که در ابتدا 22 کار و سپس با همفکری دوستان تعداد قطعات به 13 اثر رسید و در نهایت این آلبوم منتشر شد.

علیپوریان افزود: از نظر من این آلبوم نه بازاری است و نه خاص؛ می‌توان گفت آلبوم دلی و به نوعی سلیقه من در دنیای موسیقی است؛ یکی از اهدافم این بود که ببینم این نگاه چقدر بازخورد دارد و با چه واکنش‌هایی مواجه می‌شود که از برآیند آن به سمت ساخت کارهای تازه‌تر بروم.

بهنام شهرکی در ادامه صحبت‌هایش را آغاز کرد و گفت: در این آلبوم سعی شده مجموعه‌ای از سبک‌های متفاوت مانند شش و هشت ایرانی، راک، ترنس، پاپ و... را در کنار هم بچینیم و بازخورد آن را در بازار ببینیم. من نیز سعی کرد‌ه‌ام کیفیت خیلی خوبی و به اصطلاح طعمی از موسیقی فاخر را به مخاطب ارائه دهم.

سعید علیپوریان در ادامه در پاسخ به سؤالی مبنی بر حضورش به عنوان ترانه‌سرا و آهنگساز در کنار خوانندگی افزود: در ابتدای کار و از نظر هزینه شرایط به نوعی بود که باید خودم کار می‌کردم، اما فکر می‌کنم خداوند نیز هنر ترانه و آهنگسازی را به من داده است و من هم نمی‌خواهم از ترانه‌سرایی و آهنگسازی فاصله بگیرم، چرا که من یک خواننده‌ام. در ادامه هم سعی می‌کنم با بهتر شدن ارتباطاتم با دیگر هنرمندان نیز کار کنم.

علیپوریان در انتها و در شرح فعالیت‌هایش برای آینده نیز افزود: برنامه‌ریزی برای آینده دشوار است چراکه ما در کشور مشکل برنامه‌ریزی داریم، اما من در ادامه سعی دارم به انتشار تک‌آهنگ بپردازم و به زودی کارهای جدیدم در بازه‌های زمانی مشخصی منتشر خواهد شد.

وی همچنین درخصوص برگزاری کنسرت نیز ادامه داد: برای کنسرت در حال حاضر فکر می‌کنم به لحاظ جذب مخاطب آمادگی برگزاری برنامه ندارم، چرا که از لحاظ سن حرفه‌ای جوان هستم. هر زمان حس کنم می‌توانم هفتاد درصد سالن را پر کنم بدون شک و با کمال میل کنسرت خود را برگزار می‌کنم.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
            copyright by irantarah.com