فارسی  |  English
وقایع و تقویم

Bartok, Bela

بلا بارتوک

تولد: مجارستان 15 مارس 1881

مرگ: نیویورک 26 سپتامبر 1945

نوازنده چیره دست پیانو

 
ورود  / ثبت نام 
 
صفحه اصلی            |        درباره ما            |        آرشیو            |        اخبار             |        گالری عکس            |        تماس با ما                   
فرزاد فرزین: پا به صحنه می‌گذارم، استرسم از بین می‌رود
 

فرزاد فرزین گفت: پیش از این که برای اجرا به روی استیج بیایم، استرس دارم اما هر زمان که پا به صحنه می‌گذارم و مخاطبانم را می‌بینم، استرسم از بین می‌رود.

به گزارش ایسنا، فرزاد فرزین - خواننده پاپ - جدیدترین اجرای خود را با نام «١٤١٠» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، با همراهی گروه موسیقی «شوک» برگزار کرد.

صحنه این کنسرت که ٢٩ و ٣٠ تیر ماه، هر کدام در دو سانس برگزار شد، به صورتی طراحی شده بود که تداعی‌گر سفر به زمان و سال ١٤١٠ باشد. یک سفینه فضایی نیز در وسط صحنه به چشم می‌خورد.

فرزین در بخش اول اجرا با گریم، موهای سفید و لباس روشن به روی استیج آمد. در این بخش قطعاتی مانند چرا تو، آره آره، شخصی، هدفون و نگرانتم اجرا شد.

سپس با خروج فرزین از صحنه، در سفینه فضایی باز شد و حسام نواب صفوی - بازیگر - از درون آن پا به روی استیج گذاشت، پشت پیانو نشست و به تک‌نوازی قطعه‌ای کوتاه پرداخت.

در ادامه نوای پیانو نواب صفوی با گروه شوک همراه شد و فرزین قطعه «بچه» را اجرا کرد.

با به پایان رسیدن پارت اول اجرا، ویدیویی از پشت‌ صحنه و تیزر «١٤١٠» به نمایش درآمد.

بخش دوم کنسرت با هنرنمایی گروه شوک، آغاز شد و فرزین با لباسی تیره و موهایی مشکی، به صحنه بازگشت. در این بخش قطعاتی مانند ماه‌عسل، اعتراف، تو فکرتم و با تو، اجرا شد.

امیرحسین آرمان - بازیگر - و سینا شعبانخانی - خواننده - مهمانان ویژه اجرای اول روز چهارشنبه بودند. همچنین احسان علیخانی و مهدی یراحی مهمانان ویژه آخرین اجرای این کنسرت بودند.امیر میلاد نیکزاد (کی‌برد)، احمد امین‌پور (پرکاشن)، مهرداد مافی (گیتار الکتریک و اسپانیش)، یاشار خسروی (ساکسیفون)، احسان امیری (گیتار بیس)، سهراب رمضان زاده (درامز)، رهبر ارکستر مهران خلیلی و پیمان عیسی‌زاده مدیر برنامه گروه شوک و رسول ترابی به عنوان تهیه‌کننده فرزاد فرزین را در این کنسرت همراهی می‌کردند. کیوان ملک‌مطیعی نیز کارگردانی این اجرا را بر عهده داشت.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
            copyright by irantarah.com