فارسی  |  English
وقایع و تقویم

Bartok, Bela

بلا بارتوک

تولد: مجارستان 15 مارس 1881

مرگ: نیویورک 26 سپتامبر 1945

نوازنده چیره دست پیانو

 
ورود  / ثبت نام 
 
صفحه اصلی            |        درباره ما            |        آرشیو            |        اخبار             |        گالری عکس            |        تماس با ما                   
˝کافه‌های رمانتیک˝ هومن سزاوار در بازار موسیقی
 

هومن سزاوار تازه‌ترین اثر خود را در حالی امروز منتشر کرد که او بعد از گذشت چندین سال به مارکت موسیقی بازگشته است. 

"کافه‌های رمانتیک" 9 قطعه دارد و معصومه اکبری، لیلا عنایتی، فاطمه هاشم زاده، پوریا ربیعی، مرتضی طاهری به ‌عنوان ترانه‌سرا، هومن سزاوار و محمدرضا رهنما به‌ عنوان آهنگساز و همچنین کوشان حداد، انوشیروان تقوی، فیروز ویسانلو و محمدرضا رهنما به‌ عنوان تنظیم‌کننده در آن حضور دارند. 

این آلبوم به تهیه‌کنندگی شرکت "ترانه شرقی" به مدیریت محسن رجب‌پور و پخش "هنر اول" تولید شده است.

کافه‌های رمانتیک، سقوط، بعد تو، با من باش، یاغی، ببخشید، گاهی، تنهایی، تقدیر و... قطعات این آلبوم را شامل می‌شود.هومن سزاوار درباره آلبوم "کافه‌های رمانتیک" گفت: فعالیت من از سال 84 شروع شد. در یک مقطع چاشنی جوانی و دیده شدن با کلیپ‌ها مزه کرد. راهنمایی‌های غلط هم وجود داشت و یک مقدار هم حواسمان نبود که راه را اشتباه می‌رویم. از سال 88 تصمیم گرفتم حتی کاری در فضای مجازی هم منتشر نکنم و به مدت پنج سال با هرکسی که صحبت می‌کردم، می‌گفتند که سه ماه دیگر مجوز می‌گیرم و این سه ماه‌ها هفت سال طول کشید و ناامیدی‌‌های این سال‌ها سخت بود. 

وی افزود: یک بار خیلی اتفاقی آقای رجب‌پور را در مرکز تجاری ولنجک و با یک حال ناراحت دیدم. حال من را پرسیدند و همه‌چیز را به ایشان گفتم. آقای رجب‌پور گفتند که فردا اول وقت به دفتر شرکت ترانه شرقی بروم. واقعاً می‌گویم که ایشان بدون هیچ‌گونه چشم‌داشت و توقعی بسیار از کارهای خود را کنار گذشتند و مسیر یک ساله را طی کردیم و به سرانجام رسیدیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
            copyright by irantarah.com