فارسی  |  English
وقایع و تقویم

Bartok, Bela

بلا بارتوک

تولد: مجارستان 15 مارس 1881

مرگ: نیویورک 26 سپتامبر 1945

نوازنده چیره دست پیانو

 
ورود  / ثبت نام 
 
صفحه اصلی            |        درباره ما            |        آرشیو            |        اخبار             |        گالری عکس            |        تماس با ما                   
حجت اشرف‌زاده در تخت جمشید خواند
 

حجت اشرف زاده با اشاره به حضورش در برنامه تلویزیونی "شب فیروزه‌ای" گفت: این برنامه از جمله برنامه‌های ترکیبی از سیمای استان فارس است که توسط شبکه پنج سیما به مخاطبان ارائه می‌شود که بنده دیشب (چهارشنبه شب ششم مرداد ماه) این افتخار را داشتم بعد از سال‌ها به عنوان یک خواننده در تخت جمشید اجرای زنده‌ای داشته باشم.

وی افزود: با توجه به اینکه کمتر خواننده‌ای موفق به اجرای زنده در این بنا شده این اتفاق برایم افتخار بزرگی بود.

خواننده "ماه و ماهی" تاکید کرد: این حضور به قدری برایم جذابیت داشت که وقتی قطعات مورد نظر را اجرا می‌کردم حال و هوای عجیبی داشتم که توصیف آن سخت است و جا دارد از مسوولان سیمای استان فارس که باعث شدند از جمله معدود خوانندگانی باشم که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در بنای تخت جشمید اجرای زنده‌ای داشته باشم، تشکر کنم.

این خواننده در پایان بیان کرد: "ماه و ماهی"، قطعه ملی میهنی "فقط عشق" و "عقیق" قطعه‌هایی بودند که بنده در این اجرای زنده آنها را به مخاطبان عزیز ارائه کردم و امیدوارم این حضور که با حمایت رسانه ملی انجام گرفت بتواند استمرار داشته باشد.

"شب فیروزه‌ای" عنوان برنامه‌ای ترکیبی و زنده از سیمای فارس است که از آنتن شبکه پنج سیما پخش می‌شود. این برنامه دارای بخش‌های مختلفی دعوت از مهمانان ملی و بومی، گزارش از مکان‌های دیدنی و گردشگری شیراز از جمله حافظیه، سعدیه و باغ ارم است.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
            copyright by irantarah.com