فارسی  |  English
وقایع و تقویم

Bartok, Bela

بلا بارتوک

تولد: مجارستان 15 مارس 1881

مرگ: نیویورک 26 سپتامبر 1945

نوازنده چیره دست پیانو

 
ورود  / ثبت نام 
 
صفحه اصلی            |        درباره ما            |        آرشیو            |        اخبار             |        گالری عکس            |        تماس با ما                   
اجرای 457 خواننده و نوازنده در جشنواره موسیقی جوان
 

برنامه نهایی اجراهای گروه های مختلف سازی و آوازی شرکت کننده در این رویداد را منتشر کرد.
این دوره از جشنواره هفتم شهریور ماه کار خود را با اجرای بخش ویژه موسیقی دستگاهی در تالار رودکی آغاز می کند و بدنبال آن گروه های سازیِ مختلف تا 23 شهریور ماه در حضور هیئت داوران به اجرا می پردازند.
در این دوره از جشنواره 457 خواننده و نوازنده در گروه های سنی الف، ب، و ج، در شاخه های موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک روی صحنه خواهند رفت.
با پایان اجراهای این دوره، جشنواره موسیقی ملی جوان در 24 شهریور ماه با اعلام برگزیدگان نهایی در مراسم اختتامیه، به کار خود پایان خواهد داد.
راه یافتگان به مرحله ی نهایی جشنواره باید توجه داشته باشند که همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی در روز اجرا الزامی است.
همچنین هنرجویان باید یک ساعت پیش از آغاز برنامه، برای هماهنگی های لازم در تالار رودکی حضور یابند.
دهمین جشنواره ی ملی موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی و با حضور و همکاری استادان موسیقی کشور، به همت انجمن موسیقی ایران و با همکاری دفتر موسیقی و بنیاد رودکی برگزار می شود. 
این جشنواره در سه بخش «موسیقی دستگاهی ایران»، «موسیقی نواحی ایران» و «موسیقی کلاسیک»، در قالب سه گروه سنی الف (15 تا 18 سال)، ب (19 تا 23 سال) و ج (24 تا 29 سال) برگزار می شود.
آیین پایانی دهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، 24 شهریور ماه ساعت 20 در تالار وحدت برگزار می شود

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
            copyright by irantarah.com