فارسی  |  English
وقایع و تقویم

Bartok, Bela

بلا بارتوک

تولد: مجارستان 15 مارس 1881

مرگ: نیویورک 26 سپتامبر 1945

نوازنده چیره دست پیانو

 
ورود  / ثبت نام 
 
صفحه اصلی            |        درباره ما            |        آرشیو            |        اخبار             |        گالری عکس            |        تماس با ما                   
شهرام و حافظ ناظری اختلاف نظر دارند
 

حافظ ناظری، فرزند شهرام ناظری، یکشنبه گذشته، مهمان سومین قسمت از برنامه "سلفی" بود که از شبکه اینترنتی "آیو" پخش می‌شود. او در بخشی از این برنامه به علی میرمیرانی گفت: سخت است دو آدم را که هر دو، حس لیدر بودن دارند، کنار هم بگذارید. دو تا آدمی که خاص هستیم _ البته من مثل ایشان خاص نیستم_ وقتی کنار هم بایستیم، طبیعی است، تفاوت‌هایی هست و تضادهایی.

ناظری درباره رفتارهایی که با پدرش اختلاف نظر دارد، توضیح داد: احترام لازم است تا آنجاهایی که بشود احترام می‌گذارم و در جای دیگر توضیح می‌دهم. وقتی از او درباره میزان رضایت شهرام ناظری از حافظ ناظری پرسیده شد، گفت: من فکر نمی‌کنم خیلی رضایت داشته باشند. ایرانی‌ها بهتر است کمی فروتن باشند و بهتر است از خودشان بپرسید.

او در بخش دیگری از این برنامه، درباره نگرانی خود از حرف‌هایی که می‌زند و ممکن است به دوستانش بربخورد، تصریح کرد: من هر چه می‌گویم، به آن‌ها برمی‌خورد و اتفاقی می‌افتد. البته این‌ها طبیعی است چون من سال‌ها ایران نبودم و برخی هنوز با من آشنایی کامل ندارند.

حافظ ناظری که مجری برنامه در آغاز او را خواننده‌ای محبوب، معرفی کرد در ادامه برنامه گفت: من انسان هستم و حس‌های خودم را دارم، ولی حقیقتاً در زندگی‌ام، حسادت به کسی نداشته‌ام، چون همیشه مرکز توجه خودم بوده‌ام. ناظری افزود: از کودکی هر چه خواسته‌ام تا حدی در اختیارم بوده، در کنار رئیسان جمهور دنیا غذا خورده‌ام و کنار آدم‌های فقیری که یک تکه نان هم نداشتند بوده‌ام. تجملات و معروف بودن، پشیزی برای من ارزش ندارد و به آن اهمیت نمی‌دهم.

فرزند شهرام ناظری درباره شکست‌های زندگی‌اش هم گفت: از نظر روحی و عاطفی تا حالا شکست نخورده‌ام اما در دورانی که "ناگفته" را می‌ساختم، همه منتقدان نظرشان این بود که نخستین جایزه "گِرمی" را خواهم گرفت اما پیش بینی‌های همه برعکس شد و هیچ اتفاقی نیافتاد. در آن لحظه شاید شکست به نظر آمد.

ناظری از خواندن کتاب "مسخ کافکا" در 11 سالگی‌اش خبر داد و گفت: این کتاب را 4 بار در طول یک ماه خواندم. او در پایان از آرزوهایش گفت و تاکید کرد: آرزویم این است همیشه همین طور باقی بمانم.

برنامه "سلفی" هر هفته یکشنبه‌ها از شبکه اینترنتی "آیو" پخش می‌شود. کاربران می‌توانند با مراجعه به آدرس www.aionet.ir/selfie از برنامه‌های این شبکه استفاده کنند. "سلفی" برنامه‌ای گفتگو محور است که به موضوعات روز فرهنگی، هنری و اجتماعی می‌پردازد.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
            copyright by irantarah.com