فارسی  |  English
وقایع و تقویم

Bartok, Bela

بلا بارتوک

تولد: مجارستان 15 مارس 1881

مرگ: نیویورک 26 سپتامبر 1945

نوازنده چیره دست پیانو

 
ورود  / ثبت نام 
 
صفحه اصلی            |        درباره ما            |        آرشیو            |        اخبار             |        گالری عکس            |        تماس با ما                   
مدیر روابط عمومی معاون هنری وزیر ارشاد: مشکل کناره‌گیری فخرالدینی از ارکستر ملی قابل حل است
 

یک عضو شورای فنی ارکستر ملی گفت: فرهاد فخرالدینی تا برآورده شدن درخواست‌های‌شان از بنیاد رودکی مایل به ادامه همکاری با ارکستر ملی نیستند.

شهرام توکلی، مشاور فرهاد فخرالدینی - رهبر و مدیر هنری ارکستر ملی - اظهار کرد: طبق آخرین صحبت‌هایی که من با آقای فخرالدینی داشتم، از بنیاد رودکی برای شروع کار با ایشان تماس گرفته بودند و آقای فخرالدینی گفته بودند با توجه به درخواست‌هایی که از بنیاد رودکی دارند و برآورده نشدن یکسری توقعات، فعلا مایل به همکاری با ارکستر نیستند.
او درباره جزییات درخواست‌های فخرالدینی از بنیاد رودکی، بیان کرد: تا جایی که من می‌دانم دستمزد آهنگسازها، تنظیم‌کننده‌ها و نت‌نویس‌ها در دو سالی که ارکستر فعالیت می‌کرد پرداخت نشده و بدهی‌ها مانده بود. آقای فخرالدینی گفتند اول این دستمزدها پرداخت شود تا بعد از آن راجع به تداوم کار فکر می‌کنیم.
از طرفی مهدی وجدانی - مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت ارشاد- نیز به نقل از علی مرادخانی – معاون هنری وزارت ارشاد - به ایسنا گفت: موضوعاتی که آقای فخرالدینی برای کناره‌گیری از مسوولیت‌های خود عنوان کرده‌اند، قابل حل است ولی به نظر می‌آید موضوع بیش‌تر و مربوط به سازماندهی ارکسترها باشد. حل این موضوع منوط به جلسه معاون امور هنری وزارت ارشاد با مدیر بنیاد رودکی و بررسی جزییات است. آقای مرادخانی تاکید کرده‌اند که آقای فخرالدینی برای معاونت هنری وزارت ارشاد قابل احترام است و تمامی تلاش معاونت هنری بر این است که از حضور ایشان استفاده کند.

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
            copyright by irantarah.com