فارسی  |  English
وقایع و تقویم

Bartok, Bela

بلا بارتوک

تولد: مجارستان 15 مارس 1881

مرگ: نیویورک 26 سپتامبر 1945

نوازنده چیره دست پیانو

 
ورود  / ثبت نام 
 
صفحه اصلی            |        درباره ما            |        آرشیو            |        اخبار             |        گالری عکس            |        تماس با ما                   
محمدرضا شجریان به ایران بازگشت
 

محمدرضا شجریان استاد پیشکسوت آواز ایران برای درمان بیماری سرطان به خارج از کشور سفر کرده بود که امروز - 26 شهریورماه - به کشور بازگشت و مورد استقبال پرشور مردم قرار گرفت.
همایون شجریان درصفحه اینستاگرام خود با انتشارعکسی از بازگشت پدرش خبر داد و نوشت: دوستان گرامی سلام، بامداد امروز پدر به ایران بازگشتند. خدا رو شکر حال ایشان خیلی بهتر از ماه های گذشته است. بر همین اساس پزشکان اجازه پرواز دادند و توانستند برای ادامه این دوره به خانه بازگردند تا مراحل بعدی درمانشان فرابرسد. ممنون از لطف و محبت بی پایان شما عزیزان که در این روزگار قوت قلب بوده اید و هستید. ممنون از همه دوستانی که لحظه به لحظه پیگیری کردند و زحمات را به جان خریدند. سپاسگزار از مسئولان محترمی که تا رسیدن پدر به ایران برای رفع مشکلات سفر از هیچ کمکی دریغ نکردند و آسایش ایشان را فراهم کردند.
 محمدرضا شجریان از برجسته ترین هنرمندان موسیقی سنتی ایرانی است که از او با عنوان استاد آواز ایران یاد می کنند؛ این هنرمند محبوب حدود 15 سال است که با بیماری سرطان کلیه دست و پنجه نرم می کند؛ به طوری که عید امسال (95) از بیماری خود به عنوان یک دوست 15 ساله نام برد. بیماری استاد شجریان جامعه هنری را نگران کرده و واکنش ها و ابراز احساسات بسیاری را برانگیخته بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
            copyright by irantarah.com