فارسی  |  English
وقایع و تقویم

Bartok, Bela

بلا بارتوک

تولد: مجارستان 15 مارس 1881

مرگ: نیویورک 26 سپتامبر 1945

نوازنده چیره دست پیانو

 
ورود  / ثبت نام 
 
صفحه اصلی            |        درباره ما            |        آرشیو            |        اخبار             |        گالری عکس            |        تماس با ما                   
چند اجرای دستگاهی، فولکلور و گیتار کلاسیک
 

در این کنسرت ١٤ قطعه در دو بخش اجرا خواهد شد که دربخش اول قطعات فارسی دردستگاه دشتی، نوا، بیات ترک و افشاری و دربخش دوم نیز قطعات فولکلورکردی اجرا خواهد شد. 
سرپرستی این گروه را تارا موسویان و خوانندگی را مزدک حاجی رسولی برعهده دارد اما در این اجرا 8 همخوان نیز گروه را همراهی می کنند.
اجرا سه شنبه ٦ مهرماه ساعت 21 در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران خواهد بود.
سرپرستی گروه همخوانان آوا در این اجرا بر عهده تارا موسویان است.
بنابر این گزارش علیرضا گرانفر سنتور، شاهین صفایی تار، نیلوفر شهبازی و سارا هستی کمانچه، آرمین حسینی عود و سپیده شایان راد تنبک، نوازندگان این هستند.

** رسیتال گیتار با والس باریوس 
رسیتال گیتار حسین درست پور با والس باریوس ٩ مهرماه ساعت ٢٠ در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود. 
دراین کنسرت ١٩ قطعه از آثار آهنگسازان بزرگی چون مرتز، باریوس، سور، ویلا لوبوس، تارگا، روزا ناروائز، دفایان، سوبت وساکی اجرا می شود. 
بنابر گزارش روابط عمومی، درست پور درخصوص این اجرا بیان داشت: قدرت تسلط و تمرکز یک نوازنده بر روی ساز می تواند احساسات، عواطف درونی وی را به بهترین حالت بیان نماید، نوازندگی مجموعه قطعات یک رسیتال نیاز به سالها تلاش و تمرین مکرر دارد و برگزاری رسیتال یک ساز به دلیل هزینه های بالا نیازمند حمایت می باشد تا بستر مناسب هم برای نوازنده و هم برای مخاطب بوجود بیاید. 
علاقمندان برای تهیه بلیت کنسرت همخوانان آوا به سایت تیوال و برای رسیتال گیتار به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
            copyright by irantarah.com